اسلام ، یگانه مکتب منجی بشریت
امام خمینی فرمودند : ولایت فقیه استمرار حركت انبیاست ...***بسم الله الرحمن الرحیم***
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نگرانی در مورد سایز آلت مردانه و شیوه ی های افزایش طول و قطر آن ...شکل و شمایل آلت تناسلی به مانند چهره انسان از مردی به مرد دیگر و از زنی به زن دیگر متفاوته ... تفاوت در اندازه تنه و کلاهک آلت یا در رنگ یا تفاوت در فرم آلت ... آلت تناسلی نیز در مردان و زنان ، زشت و زیبا و ما بین زشت و زیبا دارد. هوس بر انگیز یا چندش آور ! چهره زیبا  یا ملوس و دوست داشتنی هرگز به معنای داشتن آلت زیبا نیست و چهره زشت نیز هرگز به معنای داشتن آلت زشت یا چندش آور نیست ! خدای متعال آلت تناسلی در مردان و  زنان را به لحاظ شکل و اندازه و رنگ متفاوت خلق کرده ... امت حزب الله دو دسته هستند : یک گروه مخالف ترویج و نشر مسائل جنسی هستند و گروه دیگر استقبال می کنند. گروه مخالف با انتشار علوم جنسی به نشانه اعتراض بنده رو از لیست دوستاشنون حذف می کنند ! البته بعد از بهره برداری از مطالب جنسی ! این طیف خبر ندارند که  آگاهی جنسی بخشیدن برای حفظ کانون خانواده شیعه ، جهاد مقدسه و البته ابو علی سینا به شکل دیگه ای بر این نکته تاکید دارند.
مخالفین با آگاه بخشی جنسی مطالعه فرمایند :

http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=27644


.
.
.
.
.
.

سوال در مورد نگرانی در مورد سایز آلت:میخواستم بدونم بزرگ بودن آلت مرد (قطر وطول) آیا تاثیری در میزان لذت بردن زن داره (تحریک کلیتوریس و نقطه جی) چون یک جایی خوندم واژن زن خودش رو تطبیق میده . آلت من 15سانت وقطرش 6سانت هست البته بعضی وقتا قطرش بیشتر هم میشه به نظرت بزرگش کنم بهتره یا فایده ای نداره خود شما که مشاوره ای  حتما از مراججعه کنندگان پرسیدی که احساس خانمها راجع به آلتهای شوهرشون چی بوده آیا وقتی آلت شوهر بزرگ بوده  بیشتر لذت بردن یا وقتی که معمولی بوده. پاسخ : دوست گرامی بزرگ یا کوچک بودن الت جنسی هیچ تاثیری در رابطه زنان نداره وقتی مرد درباره س.ک.س هیچی ندونه ؛ س.ک.س خیلی آداب داره و باید هر مرد اینا رو یاد بگیره.بودند مردانی با التهای هرکولی که زنانشون به خاطر س.ک.س ناشیانه اونها و لذت نبردن و ازشون جدا شدند. ؛ و هستند مردانی با الت کوچک ولی بسیار مورد دلخواه بانوان.خودت باش.


و نگران نباش.س.ک.س رو بفهم..نیازهای روحی یک خانم رو موقع س.ک.س براورده کن.مطمئن باش هر طور باشی اون به ارگاسم میرسه گاهی گفتن یک جمله کوتاه چون : دوست دارم.....تو عالی هستی....تو زیبا ترین زن دنیایی......جای همه چیز رو برای خانمها میگیره....منبع : فیلتر شده ...ذهن تهی از اطلاعات جنسی و عاطفی و ناآشنایی و ناآگاهی زوجین به نیازهای جنسی و عاطفی  یکدیگر ، اصلی ترین عامل فروپاشی کانون خانواده است و در این بین خصوصیات جسمانی مانند کوچکی یا بزرگی آلت مردانه نقش تعیین کننده ای در فروپاشی کانون خانواده را ندارد و آنچه در حاجات جنسی بانوان رکن و اصل است داشتن مردی رمانتیک ، عاشق ، متعهد به زندگی ، مهربان ، آگاه به نیازهای جنسی او ، توجه به نیازهای جنسی او ، الویت قرار دادن نیازهای جنسی او و .... است. لذا جوانان نگران جهالت خود به امور جنسی باشند نه نگران سایز آلت تناسلی چرا که توجه و آشنایی به نیازهای جنسی و عاطفی زن در بحرانهای حادث شده عامل حفظ کانون خانواده است نه آلت بزرگ !

دکتر سید حمید سجاد در این رابطه می گوید : اندازه طبیعی تناسلی در حالت نعوظ بین 5 تا 7 اینچ یا 13 تا 18 سانتیمتر است. در صورتیكه اندازه آلت تناسلی كمتر از 5 سانتیمتر باشد انجام مقاربت دشوار خواهد بود. از آنجا كه واژن در هنگام مقاربت منقبض شده و آلت تناسلی مرد را در بر می گیرد ، اندازه آن از اهمیت كمتری برخوردار است.اندازه آلت تناسلی در حالت معمولی زمانی كه شل و آویخته است ‏، اندازه آنرا در حالت نعوظ مشخص نمی كند... منبع : نت ! ... نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد. منبع :

.
.
.
.
.
.

زوج مسترز و جانسون در طی بررسی که در حدود سال ۱۹۶۶ در کلینیک خود (در آمریکا) انجام دادند گزارش کردند که اندازه آلت نعوظ کرده مردان بین ۱۷.۵- ۱۲.۵ سانتی متر متغیر بوده است. همچنین مردانی که بظاهر در حالت معمول اندازه آلت کوچک تری داشتند، به نسبت دچار نعوظ قابل توجه تری میشدند. میانگین اندازه آلت نعوظ کرده در اندازه گیری های آنها چیزی در حدود ۱۲.۹cm بود .اندازه گیری استاندارد طول آلت نعوظ کرده از محل اتصال آلت با پوست بدن (ناحیه عانه) تا نوک آلت صورت میگیرد. بر اساس مطالعه انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو (UCSF) که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد اندازه ”عمومی“ آلت راست شده بین ۱۰-۲۶cm ۴-۶.۲۵inches با میانگین ۱۳ سانتیمتر بوده است. متوسط اندازه آلت در حالت خوابیده حدود۸.۸cm و حین کشیدگی کامل (بدون نعوظ) ۱۲.۴cm بوده است. البته باید توجه داشت که این آمار فقط نماینده اندازه عمومی و  آلت افراد بوده است و به این معنی نیست که آلت های خارج از این اندازه غیرطبیعی است.

در واقع در مورد حدود اندازه یک ”آلت کوچک“ Small Penis اتفاق نظر قاطعی وجود ندارد، اما معیار انتخاب افراد برای انجام عمل افزایش طول و حجم آلت برای جراحان طول کمتر از ۷.۵cm هنگام نعوظ و یا ۴cm در حالت خوابیده است. آنچه مسلم است این است که همانطور که پیش از این در چند جا اشاره کردیم موارد بسیاری از افراد بوده اند که با وجود آلت نسبتاً کوچک روابط جذاب و ارضاء کننده ای با همسران خود داشته اند و برخلاف تصور مردان حضور آلت بسیار بزرگ در نظر زنان نقش اساسی در رضایت از روابط جنسی نداشته است. حتی همسران مردانی با آلتی به کوچکی ۵ سانتی متر با داشتن رابطه عاطفی خوب و مهارت های جنسی کافی، از رابطه جنسی لذتبخشی بهره مند میشوند. اغلب بررسی سکسولوژیست ها نشان داده است که اکثر افرادی که فکر میکنند دچار ”کوچکی آلت“ اند در واقع دارای اندازه آلت طبیعی اند و (احتمالاً) نگرانی از کوچکی آلت ناشی از عدم اعتماد به نفس و تشویش و اضطراباتی است که از مشکلات دیگری سرچشمه گرفته اند.

در بسیاری از ملیت ها شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که اندازه آلت یکی از اقلیت ها بیش از متوسط عامه مردم است. در ایالات متحده آمریکا این اقلیت، آمریکایی های آفریقایی تبار بوده اند (اولین بار در کتاب "سگ سفید" رومن گاری بود که به چنین چیزی برخوردم. اگر اشتباه نکرده باشم فانون در کتاب ”پوست سیاه، صورتک های سفید" هم به این مسئله اشاره کرده است. در ایران هم این شایعه در مورد آذری زبانهای ایران وجود داشته است). در هیچ یک از دو بررسی معتبر ”کینزی“ و ”دانشگاه کالیفرنیا“ هم اندازه آلت در نژادهای مختلف مقایسه نشده است. بعضی اندازه گیری های غیر رسمی تفاوت جدی بین آلت سفیدپوستان و آمریکایی های آفریقایی تبار را نشان نمیدهد اما متوسط اندازه آسیایی تبارها (ی جنوب شرقی آسیا) حداقل ۲.۵cm کمتر از متوسط اندازه آلت آمریکائیان بوده است (چیزی حدود ۱۰ تا ۱۱ سانتی متر) که البته در مقایسه با جثه کوتاه تر آسیایی تبارها چندان هم غیرطبیعی بنظر نمیرسد. منبع :


http://gexi.blogfa.com/post-12.aspx


مطالعه متون آدرسهای ذیل هم پیشنهاد

می گردد :


http://rabin.parsfa.com/post-263696.html


http://fa.parsiteb.com/news.php?nid=11790


شیوه ی های افزایش طول و قطر آن ... ( با حذفیات مطالب زائد) حتما نظر مراجع تقلید در باره روش طبیعی و دستی ی بزرگ کردن آلت پرسیده شود.

روش Penimore به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی  عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود.مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ، معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا 6ماه کامل میشود .معمولاً بین 5/1 تا 5/2 سانتیمتر به محیط آلت تناسلی و  حدود  3تا 10 سانتیمتر هم  به طول آن اضافه میشود که رقم بسیار وسوسه بر انگیزی هست.

 درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است . دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود . مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد.


روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند. استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد. استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا 20 دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود.عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد بوده و احتمال مرگ هم دور از ذهن نیست!! در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.


نکته هایی در این زمینه :

* سایز آلت تناسلی در اکثر مردان بین 11 تا 15 سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از 5سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی 20 سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از 20 سانتیمتر هستند .* این تمرینات باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد .* اثر این تمرینات معمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود .* تمام این تمرینات باید 5 روز در هته انجام شود  و  بدن 2 روز متوالی هم استراحت نیاز دارد.* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد نه زا دست دادن کلی آن لذا نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید .* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید .
خلاصه برنامه روزانه :


١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)

٢- تمرینات کششی ( 25 تا 30 دقیقه)

٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)

۴- استفاده ار ماده لیز کننده

۵- تمرینات جلکینگ ( 10 تا 20 دقیقه)

۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا 10 دقیقه)1_ استفاده از حوله گرم :  یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت 1دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت 30 ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود .2_ تمرینات کششی : این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر میباشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد .

تکنیک اول : الف :  در حالت استراحت یا Flaccid سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیری (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت 5دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.ج : بعد از 5دقیقه اول به مدت 1دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و 30 بار آنرا در حالت شل (Flaccid)  بچرخانید .د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر (بالا ، پایین ، چپ و راست)انجام دهید و بعد از هر 5 دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید .ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت 1دقیقه ، آلت تناسلی خود را 10 بار به سمت جلو بکشید .

تکنیک دوم : این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است .الف : در حالت استراحت یا Flaccid سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس دردداشته باشید) و به مدت 1دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً 10 ثانیه) به آن استراحت دهید .ج : عمل فوق را 15 تا 20 بار تکرار کنید و سپس به مدت 10 دقیقه استراحت کنید .تکنیک سوم : الف : در حالت استراحت یا Flaccid سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود) ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد 10 بار و هر بار به مدت 15 ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( 10 بار) ، چپ ( 10 بار) و پایین ( 10 بار) تکرار کنید. د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدربکشید که درد ایجاد شود) ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید .

 افزایش طول و قطر آلت تناسلی با دستگاه اکستریم که کاملا موثر بوده و خطرات دستگاه لاجر باکس ( کجی آلت) را ندارد. شخصا فقط دستگاه اکستریم را برای افزاش طول و قطر آلت پیشنهاد میکنم. این دستگاه به گفته سازنده اش برای درمان انزال زود رس نیز بسیار مفید است. تاکید موئکد  میکنم فقط در صورتی اقدام به خرید دستگاه یا انجام تمرینات بزرگ کردن آلت نماییم که  دچار انزال زود رس هستیم یا  اندازه آلت تناسلیمان کمتر از نه یا پنج سانت است ! ضمن اینکه کرمها و قرصها و روشها و دستگاه های دیگر که برای بزرگی آلت تبلیغ میشه صرفا دروغگویی برای کلاهبرداری ست. فریب نخوریم ! منبع :
 


http://www.sarirteb.net/index.php?productID=28
ادامه بحث :

3_ تمرینات رشد و گردش خون : بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( 30 بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند .4_ استفاده ار ماده لیز کننده :قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود. 5_ تمرینات جلکینگ : این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد .

تکنیک اول :پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین این تمرینات نزدیک به حالت انزال رسیدید و یا آلت تناسلی شما کمی Erect شد باید کاملاً صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید. تکنیک دوم : در حالت شل یا Flaccid با استفاده از پس از استفاده از لوبریکانت ، و با  هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل  انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد یا اینکه نزدیک به حالت انزال  رسیدید  ، باید کمی صبر کنید تا آلت شما دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد .

به مدت دو هفته و در هر بار تمرین عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید .تکنیک سوم :این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت 5ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت 10 تا 15 دقیقه در هر تمرین انجام دهید.6_ ماساژ و گرم کردن : پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.منبع: روابط سالم زناشویی. سخن پایانی اینکه اگر اندازه آلت 9 و بیش از 9 سانت است ابدا لزومی به افزایش نداره مگر اینکه شخص انزال زود رس داشته باشه. اینجا دستگاه در حدی استفاده میشه که باعث بزرگی آلت نمیشه بلکه تاثیر چشمگیری در درمان انزال زود رس میذاره.

در فیلمهای کثیف (پورنو) یکی از موئلفه های استخدام بازیگر ، برخوردای آنها از آلت جنسی طویل و قطور هستش. این افراد از نظر برخورداری از آلت جنسی بزرگ در اقلیت هستند لذا مردان ایرانی با مشاهده این گونه فیلمها علاوه بر معصیت کبیره ، دچار توهم کوچکی آلت جنسی در خود می گردند ! حال آنکه آلت تناسلیشان استاندارد و نرمال بوده و به هیچ وجه مخل کسب لذت جنسی برای بانوان نیست. ضمن اینکه بازیگران سکس ، موجوداتی پست و بدبخت بوده و  در برخی مواقع از قرصها و کرمها و سایر روشها برای بزرگ کردن موقت آلت تناسلی بهره می گیرند ( برای فیلمبردای) تا  به قول خودشان هیجان در روابط جنسی را به بیننده منتقل کنند ! اکثر زنان بازیگر سکس نیز به هیچ جه نه تنها از آلت بزرگ لذتی نمی برند بلکه متحمل سختی و محنت می شن لکن مجبورند برای امرار معاش و استمرار حیات کثیف ذلت بارشون،  وانمود به لذت بردن کنند ! از این رو جوان مسلمان ایرانی نباید دچار نگرانی در مورد سایز آلت تناسلیش بشه چون آلتهایی با سایز زیر نه سانت به ندرت یافت میشه ... جوان مسلمان ایرانی باید نگران آینده معنوی خود و انقلاب اسلامی ایران باشه و دچار وهم کوچکی آلت تناسلی نشه. خانمها تشنه نوازش و آغوش و مهربانی و محبت اند نه آلت بزرگ !


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

[ چهارشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۰ ] [ 7:28 ] [ ایلیا گل چهره ] [ ]
درباره وبلاگ

امام حسن (ع) می فرمایند : تعجب می کنم از کسانیکه در غذای جسم خود فکر می کنند ولی در امور معنوی و غذای جان خویش تفکر نمی کنند. شکم را از طعام مضر حفظ می کنند ولی در روح و روان خویش افکار پلید و پستی را وارد می کنند.
(بحار الانوار ، ج1 ، ص 218)
لینک دوستان
امکانات وب