اسلام ، یگانه مکتب منجی بشریت
امام خمینی فرمودند : ولایت فقیه استمرار حركت انبیاست ...


***بسم الله الرحمن الرحیم***

.

.

.

.

.


درمان بوی بد واژن ، ظاهر و اندازه دستگاه تناسلی و ...

 

 

 


 

 

 

ظاهر و اندازه آلت تناسلی

 

دستها، لبها، قلب تپنده. کنجکاوی و لذت بردن. یک احساس لرزش خفیف، سرانجام آنچه که در آرزویش بودم اتفاق می افتد. در این لحظات انسان به شکل ظاهری آلت تناسلی فکر نمیکند. ولی واضح است که آدم باخود فکر میکند: " ظاهر من در مقایسه با دیگران چگونه است؟" تنوع شکل ظاهری باسن و آلت تناسلی مردان و مهبل و باسن زنان مانند تنوع چهره انسانها در جهان است. اغلب آلت تناسلی پسران به یکی از طرفین متمایل است. در اغلب موارد این امر مشکلی بوجود نمی آورد و آمیزش روال عادی و طبیعی خود را طی می کند. آلت تناسلی پسران در حالت عادی و در حال نعوظ باهم تفاوت بسیار زیادی دارد. از یک آلت تناسلی خوابیده نمیتوان فهمید که وقتی شق شود چقدر بزرگ خواهد شد. برخی از آلتها خیلی بزرگ میشوند و برخی کمتر.

از هر چهار پسر سه نفر دارای آلت تناسلی بین 12 تا 18 سانتیمتر در حالت شق شده هستند و این طول با نوار متر از استخوان شرمگاهی اندازه گرفته میشود.لبهای شرمگاهی مهبل به هرگونه شکل ممکن وجود دارند. برخی بزرگتر و برخی کوچکتر هستند و رنگ آنها ممکن است تیره تر یا روشنتر باشد. در اغلب دختران لبهای شرمگاهی طرف راست و چپ باهم تفاوت دارند. مهبل قوی و سالم دختران قابلیت اتساع فوق العاده ای دارد. مهبل آنان میتواند اطراف یک انگشت را بگیرد ( لذت برای زن) و در عین حال نوزاد را از خود عبور دهد ( عذاب الیم برای زن). وقتی دختران در هیجان جسمی باشند مهبل آنها عمیقتر خواهد شد. اندازه کلیتوریس نیز در دختران متفاوت است. برخی برجسته و برخی پنهان هستند. از این رو بایستی گفت تنوع در شکل ظاهری اندام آدمی ، شماری از زنان و مردان را تنوع طلب کرده است. به عبارت دیگر تنوع طلبی برخی ها در سکس ، ریشه در تنوع شکل ظاهری اندامها دارد.

 


 

سکس در ایران معاصر


سکس در ایران که دارای دین رسمی اسلام است ، طبق قوانین شرع پس از خواندن صیغه محرمیت بین زن و مرد یا به عبارت دیگر پس از برقراری عقد زناشوئی به صورت رسمی صورت می‌گیرد., عدم آشنائی با مسائل جنسی و عدم وجود آموزه‌های درست از سوی مراجع ذی صلاح مانند آموزش و پرورش ، خانواده و ... باعث ایجاد شناخت‌های غلط و عدم فهم رفتارها و باورهای درست در مورد سکس گردیده ‌است و این خود سبب ایجاد بحرانها و مشکلات اجتماعی فراوانی در ایران شده است, به صورتی که در سال ۲۰۰۶ در گزارشی که سایت جستجوگر گوگل در رابطه با بیشترین مراجعان به سایتهای پورنوگرافی انجام داده بود حاکی از آن بود که کاربران ایرانی در مقایسه با دیگر کشورها در مقام سوم جستجوگران واژه انگلیسی سکس در میان تمام کشورهای جهان قرار داشته اند  ... از اینرو در این برهه از زمان اطلاع رسانی ی جنسی امری ضروری است. مطالب مطروحه در این باب از آن جمله ماساژ جنسی صرفا در جهت اطلاع رسانی است نه در جهت بیان روحیات جنسی ی بنده !

 


 

چه کاری درست است و چه کاری غلط ؟ اسلام و سکس ؟

 

طی تمام قرون و اعصار افکار در زمینه مسائل جنسی به انسان نشاط داده است. شاید خیالپردازیهای جنسی عادی ترین شیوه " آمیزش جنسی "باشد. در ضمن این سئوال که در مورد مسائل جنسی چه کاری درست است و چه کاری غلط بسیاری از رهبران سیاسی و مذهبی را بخود مشغول کرده و باعث افتضاح ها، شورشها، تظاهرات و برخوردهای بسیاری شده است. موارد مختلفی در جوامع گوناگون و دورانهای متفاوت عادی، طبیعی، درست یا غلط تلقی شده اند. بنابراین سکس پدیده ای نیست که ما با آن زاده شده باشیم و یک امر خصوصی تلقی نمیشود. دیدگاه ما نسبت به مسائل جنسی مربوط می شود به جامعه و دوره ای از زمان که در آن زندگی میکنیم.ولی نهایتاً چه کاری درست است و چه کاری غلط ؟ البته برای این سئوال پاسخ دقیقی وجود ندارد. ولی روش درست آنست که خود و دیگری را به انجام کاری خلاف تمایل خود و او مجبور نکنیم. کاری که انسان میکند بایستی برای خود و طرف مقابل خوش آیند باشد. در کل رفتارهای جنسی بایستی در چهارچوب اسلام باشد. نگاه اسلام به مقوله سکس و روابط جنسی مترقی ترین و عقلایی ترین نگاه در بین سایر مکاتب است. سکس مشروع در مکتب اسلام ، امری مقدس ، عمل عبادی ی عظیم ،  سبب صعود معنوی و  از طرفی سبب سرور و خشنودی حضرت حق و فرشتگانش است.

.

.

.

.

 

از بین بردن بوی بد مهبل :


چه 15 سالتان باشد و چه 65 سالتان، احتمالاً یادتان می آید که همیشه در مجلات مربوط به خانم ها دنبال این بوده اید که ببینید بوی دستگاه تناسلیتان نرمال است یا بویی تند و زننده دارد. همه این مجلات هم به طرق مختلف به شما اطمینان می دهند که اندام جنسی همه خانم ها بویی خاص دارد. بعد چند وقت راحت می شوید و از فکر آن بیرون می آیید. اما اگر شما هم جزء میلیون ها زنی هستید که در یک نقطه از زندگیتان دچار عفونت در دستگاه تناسلی شده اید، مطمئناً هربار که از عطر یا صابون استفاده نکرده باشید، بویی زننده از اندام جنسی خود به مشامتان می خورد. گاهی اوقات هم ممکن است همسرتان در این باره انتقاد کند.این مسئله مایه خجالت و بسیار تحقیرآمیز است.

 

 

 

 

 

بوی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است :

 

 

سه عفونت متداول این اندام عبارتند از: برفک (candida)، تریکوموناس واژینالیس (trichomonas vaginalis) و واژینوز باکتریایی (bacterial vaginosis). همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی داشته اند می دانند که قابل برگشت است. بااینکه این عفونت ها می تواند از طریق رابطه جنسی منتقل شود، اما همه آنها خودبه خود بروز می کنند؛ یعنی ممکن است فرد رابطه جنسی هم نداشته باشد و دچار آن شود. این زمانی اتفاق می افتد که دستگاه تناسلی بین باکتری "خوب" و "بد" نامتوازن می شود.

اما یک محصول جدید و طبیعی وارد بازار شده است که به برگرداندن این توازن کمک می کند و درنتیجه بوی بد دستگاه تناسلی را نیز از بین می برد. این محصول چیزی نیست جز: انزارا (Enzara)

 

 

 

 

 

 

درمانی طبیعی و موثر برای بوی بد دستگاه جنسی :

 

 

انزارا، که یک مکمل غذایی پرو و پری بیوتیک است، برای برگرداندن توازن طبیعی باکتریایی در غشای واژن عمل می کند. این دارو، باکتری های ترشح کننده آنزیم و ایجاد کننده بوی بد را از بین می برد. اما این مکمل برخلاف سایر داروهای پرو یا پری بیوتیک، حاوی مواد لبنی نیست بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای آنهایی باشد که به لاکتوز حساسیت دارند.این مکمل توسط کمپانی امریکایی تولید شده است که از متخصصین و پزشکان آسیایی و اروپایی استفاده کرده است که درمان های دارویی در آنجا پیشرفته تر است تا امریکا. انزارا محصول 3000 ساعت تحقیق است که نشان داده در عرض 7 روز در 5/94% از موارد توانسته بوی بد اندام جنسی را از بین ببرد.تولیدکننده های این محصول موفقیت آنرا تضمین می کنند و برای اثبات ادعای خود یکسال برگشت پولتان را ضمانت می کنند.

 

 

 

 

 

 

نظر مصرف کننده های این محصول :


 

"انزارا برای من واقعاً موفقیت آمیز بود. قبل از این خیلی چیزها را امتحان کرده بودم و اثر همه آنها تقریباً موقتی بود. با تحقیقاتی که انجام دادم با انزارا آشنا شدم. انزارا یک راه جادویی، کاملاً طبیعی و بی ضرر برای رهایی از شر بوی بد دستگاه تناسلی است. این همان چیزی بود که من دنبالش بودم. من سالها دچار این مشکل بودم و الان دیگر به هیچ وجه از آن واهمه ای ندارم.""تقریباً دو هفته است که از انزارا استفاده می کنم. من مدت هاست که این مشکل را دارم و فکر می کردم تا آهر عمر مجبورم آنرا تحمل کنم. ازدواج من سر همین موضوع بر هم خورد...می شنوم که همکارانم چطور در گوشی درمورد این بوی بد با هم صحبت می کنند...اما وقتی این محصول را استفاده کردم بعد از سه روز این بوی بد از بین رفت.


.

.

.

.

.

والحمد الله رب العالمین

 

[ سه شنبه سی ام آذر ۱۳۸۹ ] [ 17:29 ] [ ایلیا گل چهره ] [ ]
درباره وبلاگ

امام حسن (ع) می فرمایند : تعجب می کنم از کسانیکه در غذای جسم خود فکر می کنند ولی در امور معنوی و غذای جان خویش تفکر نمی کنند. شکم را از طعام مضر حفظ می کنند ولی در روح و روان خویش افکار پلید و پستی را وارد می کنند.
(بحار الانوار ، ج1 ، ص 218)
لینک دوستان
امکانات وب