اسلام ، یگانه مکتب منجی بشریت
امام خمینی فرمودند : ولایت فقیه استمرار حركت انبیاست ...

***بسم الله الرحمن الرحیم***

.

.

.

.

.

آموزش بوسیدن لب و انواع بوسه  ...1_ منتظر وضعیت مناسب باشید. تماس چشمی، وضعیت دست‌ها و نحوه‌ قرار گرفتن سرها نسبت به هم را بسنجید و موقعیت مناسب را به دست آورید.

2_ زودتر کار را تمام کنید. منتظر ماندن فقط لحظات را سردتر و بی‌لطافت‌تر خواهد کرد.

3_ تماس چشمی را در هنگام نزدیک شدن حفظ کنید. سعی کنید تا لحظه‌ تماس لب‌ها چشمانتان را نبندید.

4_ کمی سرتان را به یک سو بچرخانید تا هنگام نزدیک شدن و بوسیدن بینی‌هایتان به هم نخورد و باعث خراب شدن ملاقاتتان نشود.

5_ لب‌هایتان را با ملایمت روی لب‌های معشوقتان فشار دهید. فعلا سعی نکنید دم را بمکید.

6_ خودتان را رها کنید. به چشم‌های معشوقتان نگاه کنید. اگر دیدید او به شما نگاه نمی‌کند بهتر است ادامه ندهید.

7_ پس از بوسه‌ اول ، معشوقتان را دوباره ببوسید. برای بوسه‌های بعدی آزادی عمل و راحتی و بیشتری دارید در نتیجه لذت بیشتری هم خواهید برد.

8_ با بوسه‌هایتان بدن معشوقتان را کاوش کنید. به نرمی و با لطافت گردن،‌ گوش‌ها و مژگان او را ببوسید. حالا دیگر باید حال بهتری داشته باشید از این به بعد دیگر خودتان می‌دانید چگونه ببوسید و کجاها را مورد نوازش و بوسه قرار دهید.بوسه از گونه

یک بوس دوستانه به معنای من واقعا شما را دوست دارم. اولین بوسیدنی که معمولا در قرارها اتفاق می افتد این روش میباشد. دستهایتان را روی شانه طرف مقابل قرار دهید سپس بطور آقاوار  یا خانم وار لبهایتان را به گونه طرف مقابل تماس دهید و اهسته بگذرانید.

.

بوسه از لاله گوش

نرمه گوش رابچشید و مک بزنید . از مک زدن با صدای بلند خودداری شودچون گوشها حساس به صدای بلند هستند.


بوسه اسکیمویی

در این حالت صورت دو نفر بایستی به اندازه کمتر از یک نفس به هم نزدیک شده سپس بینی های خودرا به یکدیگر بمالید.


بوسه از چشمان

سر طرف مقابل را با دو دستان حود بگیرید و به آرامی سر یار خود را به طرفی که می خواهید ببوسید حرکت دهید سپس بطور آهسته بوسه خود را بطرف چشمان طرف مقابل خود سوق دهیدو یک بوسه محبت آمیز از قسمت بالای چشمان بسته شده بکنید


بوسه از پلک

هنگامی که شریک شما در حال استراحت با چشمان بسته می باشد خیلی خیلی محترمانه بوسه ای از فسمت فوقانی پلکها بکنید.(یه بوسه خیلی خودمانی)


بوسه از انگشتان

هنگام خواب انگشتان طرف مقابلتان را مک بزنید.این عمل می تواند خیلی فریبا و لذت بخش باشد. امتحان کنید تا عاشقش شوید !


بوسه از پا

یک رفتار شهوانی و خیالی. این عمل ممکن غلغلک دهنده باشد اما ارام باشید و از این حرکت لذت ببرید. بوسه یا لیسسیدن رو ی پا یا کف پا و یا انگشتان پای تمیز ...


بوسه از پیشانی

این بوس به بوس مادرانه یا دوستانه معروف است . بوسه از پیشانی به هر کسی می تواند آرامش ببخشد. برای اینکار لبان خود را به آرامی با پیشانی طرف مقابل تماس داده و بگذارنید. البته از منظر بنده این ، بوسه ی سجده گاه است نه بوس مادرانه.


بوسه منجمد

یک بوسه شوخی آمیز. برای اینکار یک تکه یخ کوچک را دهان خود بگذارید سپس دهان خود را باز کنید و یک بوسه از طرف مقابل خود بفرمایین(البته با زبان خود تکه یخ را تکان دهید) این بوسه شهوانی فرانسوی می باشد.


بوسه فرانسوی

در این نوع از بوسه زبانها با یکدیگر درگیر می گردد. مکیدن زبان و غلت و مالش دادن زبانها به یکدیگر. تنوع دادن ، مثل ریختن عسل یا خامه یا شکلات فندقی و کلا خوردنی ی دلخواه به زبان همسر و سپس مکیدن زبان آغشته به خوراکی و ...

بوسه میوه ای

در این حالت شما باید یک تکه میوه را بین دو لب خود قراردهید(میوه های آبدار مثل انگور- توت فرنگی  تکه کوچکی از آناناس یا انبه ایده ال هستند) همسرتان را ببوسید در این حین گاز کوچکی از میوه بزنید اینکار را ادامه دهید تا میوه نیمه شود در این حال اجازه دهید آب میوه بر روی دهان شما و  همسرتان جاری شود. سپس آب و تکه های میوه را از داخل دهان هم بخورید و بمکید.


بوسه از دستان

دست همسرتان را به آرامی تا پیش لبهایتان بالا بیاورید سپس به اهستگی لب خود را بر پشت دست همسرتان لمس دهید(منظور اینه که ماچ کنِید).البته حالت قدیمی این نوع بوسه به حالت تعظیم وار بود که نمایش دهنده تسلیم مرد در برابر زن بود.


بوسه از نوع گرم و سرد

زبان شریک خود را بلیسید تا گرم گرم شود . سپس بلافاصله وزش بادی بر روی آن با دهان خود ایجاد نمایید این کار باعث ایجاد سر و صدای شهوانی از طرف مقابل خواهد شد.


بوسه زبانی

اندکی قبل از بوسیدن ، زبان خود را بر روی لبهای عاشق خود حرکت دهید و لب بالا یا پایین هم فرقی نمی کند و این بستگی به موقعیت لبهای شما دارد.


بوسه و نوازش کردن گردن

در این حالت شما بایستی از بالای گردن ( جلو و پشت گردن) به سمت پایین شروع به خوردن نمایید(حالت خوردن )در آخر کار هم یه بوسه جانانه از لبان طرف مقابل بفرمایی.بوسه دندانی

در این شیوه به آرامی و لطافت ، یکی از دو لب پایین یا بالایی را با دندان گرفته و به آرامی سمت خود می کشیم.زبان روی دندان

در این حالت بعد از اتصال لبهای زوجین ، زبان به روی دندانها کشیده خواهد شد. همان لیس زدن دندانها به طور افقی و عمودی از چپ به راست و از راست به چپ ...بوسه های دیگر

مد نظر ما آموزش بوسه در محدوده ی سر و صورت و دست و پا بود و بوسه یا مکیدن و لیسیدن سایر نقاط بدن بحثی جداست. بوسیدن نقاط مختلف سر و بدن و در آغوش گرفتن ، از بدو محرمیت زوجین تا مرگ آنان به دلیل فوائد جسمی و روحی فراوانش و تقویت انس و الفت زوجین و  حصول لذت روحانی و جسمی در آنان می بایست در طی روز  بارها و بارها انجام گیرد چه در حال مطالعه ، چه در حال انجام کار منزل و چه در همه ی حالات متصور ... خانم ها بیش از مردان به بوسیده و بغل شدن ، علاقه مند و نیازمندند.

.

.

.

.

.

.

اللهم صل علی محمد و عجل فرجهم[ سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ ] [ 11:15 ] [ ایلیا گل چهره ] [ ]
درباره وبلاگ

امام حسن (ع) می فرمایند : تعجب می کنم از کسانیکه در غذای جسم خود فکر می کنند ولی در امور معنوی و غذای جان خویش تفکر نمی کنند. شکم را از طعام مضر حفظ می کنند ولی در روح و روان خویش افکار پلید و پستی را وارد می کنند.
(بحار الانوار ، ج1 ، ص 218)
لینک دوستان
امکانات وب